Tek Bir Standart

Nitelikli ekibimiz müşterilerimizle birlikte, onlar için lezzetli ve sağlıklı menüler yaratırlar. Günlük hizmetimizin yanı sıra sene boyunca süren özel günler ve etkinlikler ile hizmetlerimizi renklendiriyoruz.

Parıltım Newrest kalite ekibi proje ve üretim süreçlerimizi, aktivitelerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için, kontrol eder ve denetler. Müşterilerimizin beklentilerine göre yaratılmış konseptlerimiz ile keyifli bir yemek alanı yaratıyoruz.

TÜRKİYE & ROMANYA
İKON-1
80000
Günlük Yemek Servisi
İKON-2
80
Yerinde Üretim Projesi
İKON-3
1530
Çalışan


Müşterilerimiz

Fabrikalar, hastaneler, eğitim kuruluşları gibi özel ve kamu kurumları dahil olmak üzere farklı iş dünyalarına ve çeşitli bir tüketici yelpazesine hizmet vermekteyiz. Misafirlerimizin günlük iş tempolarından verdikleri molalarda, lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceği keyifli bir ortam ile zengin tüketici deneyimi sunuyoruz.

Parıltım Newrest sağlık sektöründe hem profesyonellerin hem de hastaların yiyecek ve içecek hizmetlerine yönelik ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktadır. Uzman ekibimiz hasta sağlığına yönelik dengeli menüler oluştururken tüm diyet gereksinimlerine özen göstermektedir.

Devlet ve özel okullar, anaokulları, üniversiteler gibi eğitim kurumları, öğrencilerin yiyecek ve içecek hizmetlerinin yönetimi konusunda bize güvenmektedir. Çocuklarımızın fiziksel gelişimi için dengeli ve çeşitli beslenmenin önemini biliyoruz.