Uzaklara Ulaşmak

Kuruluşundan bu yana Newrest Grup, Newrest Uzak Yerleşke hizmetlerinin coğrafyasını daha uzakta ve daha riskli yerlere giderek genişletti. Bugün, birçok ülkede geniş bir ağ ile hizmet sunmaktadır.

Aynı zamanda Newrest ekibi de süreçleri geliştirmek ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için yeni yetenekler geliştirdi. Aylar geçtikçe, Newrest Uzak Yerleşke’nin teklifleri de öncelikli olarak evrildi ve bugün birçok sektöre referans olarak gösterilmektedir.

GLOBAL RAKAMLAR
İKON-1
129436
Günlük Yemek Servisi
countries
21
Ülkede
İKON-3
4798
Çalışan

Newrest Uzak Yerleşke şirketlere destek olmakta ve büyük projelerin hazırlanmasındaki uzmanlığını katmaktadır: birçok şeyin yanı sıra restoran ve mutfak tasarımı, bütçe analizi ve yerel ekip için destek gibi. Bu hizmetlerin tümü gelecekteki müşterilerin mühendislik kadrosuna sağlanan yardımın bir parçasını oluşturmaktadır.

Newrest Uzak Yerleşke maden alanlarında, petrol platformları ya da büyük inşaat projelerinde çalışmakta olan kişiler için otel yönetim hizmetleri de sunmaktadır.

Müşterilerimiz Newrest Uzak Yerleşke hizmetinin ikamet ettikleri yerdeki yaşam kalitesini artıran her şeyin sorumluluğunu üstlenmesini bekleyebilirler.