Uçakta Catering

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, global ortağımız, Newrest, menü tasarımı ve gastronomiden, lojistik yönetimine, bar seçiminden, paketlemeye ‘son’ servis ve uçak idaresinden VIP uçuşlara kadar her konuda hizmet sunmaktadır.

Newrest uçak hizmeti mutfaklarındaki gastronomi uzmanları, müşterilerin yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde uyarlanmış özel yemekler yaratma konusunda yeteneklidir.

GLOBAL RAKAMLAR
İKON-1
264735
Günlük Yemek Servisi
Icon-pays
35
Dünyada Ülke
İKON-3
7983
Çalışan
İKON-4
63
Havaalanı Salonu

Her gün, Newrest, hem prestijli havayolları hem de geleneksel düşük bütçeli uçuşlar için tarifler yaratmakta ve geliştirmektedir.

İster dini ister kültürel, tıbbi veya sağlık nedenlerine dayalı olsun, yolcularımızın beslenme talepleri her zaman yerine getirilmektedir.

Newrest, güvenli ve dakik hizmetler sağlamaya odaklanmıştır ve güvenlik süreçleri ve rampa kullanımı açısından yerel ve uluslararası düzenlemelere uymaktadır.

Newrest Travel Retail (Seyahat Perakende) ile Newrest:

 

  • Buy-on-Board ve Duty Free satışı
  • Tedarik yönetimi ve ticari arka ofis
  • Menü card ve katalog tasarımı
  • Mürettebat pazarlama ve otel eğitimi (pazarlama ve tasarım)
  • Eğlence (Airfi®…)

sağlamaktadır.

Havayolu Bekleme Salonu

 

Newrest havayolu şirketleri ve havayolları için karşılama salonlarını yönetmektedir. Bu hizmetin bir parçası olarak salonların tüm açıdan yönetilmektedir: kendi uzman ekibimiz, ekipman tedariğimiz, temizlik ve bakım onarım hizmetleri ya da bunlar olmaksızın salon konseptinden, yolcuları karşılayacak düzen ve tasarıma, yolculara salonda ‘a la carte’ hizmetten, her tarz yiyecek ve içecek hizmetlerini sunmaya kadar.

Özetle: müşterilerimizin beklentilerine yönelik yaratılmıştır çözümler!