Her Seyahat Önemli

Newrest Wagons-Lits günlük 750 seyahat ile tren hizmeti marketinde Avrupa lideridir. Amaç, müşterileri için doğru fiyata en iyi tren hizmetini arayan demiryolu operatörlerinin beklentilerine yönelik çözüm üretmektir.

Küresel ortağımız Newrest Wagon-Lits her yıl 17 milyon yolcuya en iyi gündüz ve gece treni hizmetlerini sunarak olağanüstü bir deneyim yaratmaktadır. Deneyimli ekipler, ileri teknolojilerin yanı sıra tedarik zinciri yönetimi de sunmaktadır.

GLOBAL RAKAMLAR
İKON-1
31445
Günlük Yemek Servisi
Icon-pays
7
Ülke Dünyada
İKON-3
2929
Çalışan

Newrest Wagon-Lits tren içinde geniş ve eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır: bar, yemek vagonu, birinci sınıf hizmeti, satış arabası, online sipariş ve tren içi eğlence. Trenlerin donatılmasından sorumlu olan Newrest Wagons-Lits, trendeki hizmetlerin sorunsuz çalışması ve yolcu konforunun sağlanması için gerekli tüm ürünleri hazırlamakta, yönetmekte ve depolamaktadır.

Böylece ekipler demiryolu operatörlerine eksiksiz ve uyumlu bir tedarik zinciri sunmaktadır: satın alma ve envanter yönetimi, ürünlerin senkronize yüklenmesi ve indirilmesi, kalkıştan öncesi kontrol hizmetleri.

Newrest Grup’un demiryolu ortamına uygulanan karmaşık lojistik operasyonlarındaki bilgi ve birikimi, operasyonlar için özel lojistik tesisler ve ekipmanlar tasarlamasını ve geliştirmesini sağlamaktadır.