Ekiplerimiz müşterilerimizin memnuniyeti için mutfaklarımızda ve restoranlarımızda gıda güvenliği ve kalitesini koruyup dengeli, çeşitli ve lezzetli yemekler üretmek adına mümkün olan her şeyi yapmaktadırlar.

Belgelerimiz

Parıltım Newrest, catering sektörünün hijyen ve kalite kurallarına uymakta ve uygulamaktadır. Şirketimiz düzenli olarak denetlenir ve aşağıdaki belgelendirmelere sahiptir:

CERTIFICATES
TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası


COVID-19 pandemi sürecinde kalite ve güvenlik talimatlarımızı yayınlayarak, yeni önlemler alarak ve sürekli denetimler gerçekleştirerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu süreçte ekiplerimizin özveri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Bu doğrultuda, İstanbul İkitelli ve İzmir Kemalpaşa’da bulunan merkez mutfaklarımızı TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası ile belgelendirdik. 

Sürekli eğitim ve gelişim ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Safe by Newrest

2020 senesinde pandeminin başlangıcından itibaren, COVID-19’a yönelik rehberlerimizi yayınladık ve bütün projelerimizde gerekli önlemleri hayata geçirdik. Çalışanlarımızı, müşterilerimizi, misafirlerimizi ve tüm diğer paydaşlarımızı korumak için için esastır.

Bu kriz sektörde yeni belgelendirmeler ve etiketler yarattı. Global ortağımız, Newrest, kendi aktivitelerine ve projelerine yönelik iç standartlarını yayınlamaya karar verdi. Parıltım Newrest olarak biz de bu etiketi uyguluyoruz. Her projemiz değerlendirmeye girerek bu belgeyi Newrest Grup kalite denetçilerinin incelemesi sonrasında alabilmektedir.

Belgemiz şirketimizin faaliyetlerini güvenli hijyen koşullarında yeniden başlatmak veya koşulları oluşturarak sürdürmek için uygulanan iş güvenliği ve hijyen protokollerini, prosedürlerini ve önleyici tedbirleri değerlendirmemize ve incelememize olanak tanır.

‘SAFE by Newrest’ etiketi, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize, operasyonlarımızı güvence altına almak için gerekli tüm sıhhi önlemlerin alındığına dair ek güvence vermektedir.

Bilişim Teknolojileri & Dijital Çözümler

Hem müşterilerimiz hem de operasyonlarımız için tasarlanmış dijital araçlar geliştirerek verimliliğimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek DNA’mızın bir parçasıdır.

  • Connect –Eat

COVID-19 ile hızla artan talebi karşılamak adına Parıltım Newrest, tüketicilerimizin siparişlerini online olarak verebileceği ve ofislerine ya da evlerine teslimat alabilecekleri bir uygulama (mobil ya da tarayıcı üzerinden) önermektedir. Connect-Eat platformu her müşterimiz için özel olarak yaratılmaktadır ve bu sayede ihtiyaca göre şekillenmiş teklifler sunulabilmektedir.

  • Winrest

Winrest, Newrest Grup’ın içinde ve Grup tarafından geliştirilmiş, satın alma, operasyon, şefler, kalite ve finans ekipleri tarafından kullanılan bir operasyon aracıdır. 50’den fazla ülkede kullanılmakta olan sistem operasyonlarımızın optimizasyonundaki etkinliğini göstermiştir.