Yerinde Yemek Hizmetleri

Şirketinizin mutfağı, artık bizim mutfağımızdır ve kendi başına bir üretim kalesidir. Birlikte hazırladığımız menüler dışında planlayacağımız özel günler ile sunduğumuz yemek hizmetini renklendiriyoruz. Kalite departmanımız, mutfağınızdaki üretim ve servis personelimizi düzenli olarak denetimde tutar. Aynı zamanda, düzenli aralıklarla uyguladığımız anketler ile yemek hizmeti ile ilgili düşüncelerinizi ediniriz.

Memnuniyeti ve güven ilişkisini sürdürmek, bizim en önemli motivasyonumuzdur.

Yerinde yemek üretimi ile size kendi mutfağınızdan Parıltım Yemek lezzetlerini sunarız.


Yerinde Yemek

Destek Alanlarımız

PARILTIM EXPRESS SERVICES

PARILTIM EXPRESS SERVICES

Şirketiniz içerisinde ihtiyaç duyacağınız çay ocağı, kantin, market vb. hizmetleri sizin için uygun alanlarda sunuyoruz. Aynı zamanda Parıltım karavanımız ile açık havada gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda sizlere destek oluyoruz.

GURME DURAK

GURME DURAK

Şirketiniz içerisinde sıcak satış ile hizmet alınabilecek, seçkin bir menüye sahip Gurme Durak ile çalışanlarınıza bir mola alanı yaratabilirsiniz.

PIZZA FETTA

PIZZA FETTA

Self-servis alanlarınızda sizlere pizza, pide, makarna ve lahmacun menüsüne sahip bir köşe yaratıyoruz. Size ise bunların tadını çıkarmak kalıyor.

CAFFETTERIA

CAFFETTERIA

Self-servis alanlarınızda evinizdeki lezzete sahip tabldot yemekler alabileceğiniz bir alan yaratıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda menüyü oluşturup, sağlık ve lezzetli gıdalarla sizlere hizmet sunuyoruz.

CAFFELITE

CAFFELITE

Self-servis hizmet alınan noktalarda, çalışanlarınız yemekten sonra kahve, çay ve tatlı alabileceğini bir büfe yaratıyoruz. Aynı zamanda çeşitli salata veya sandviçleri de paket servise sunuyoruz.

Hizmetimizden Kareler

31 Oca

PARILTIM NEWREST, GELENEKSEL EĞİTİM SEMPOZYUMUNDA

 

 

Parıltım Newr...

HABERİN DETAYLARI
31 Ara

PARILTIM NEWREST İYİ SENELER DİLER

Parıltım Newrest ailesi olarak yeni yılınız kut...

HABERİN DETAYLARI
3 Ara

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Özel Sektör Gönülleri Derne...

HABERİN DETAYLARI