Değerlerimiz

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimiz ile birlikte hazırladığımız menülerimizde, onların istekleri doğrultusunda beslenmeye uygun çözümler üretiriz. Memnuniyeti her zaman üst seviyelere çıkarmak ve sürdürmek önceliğimizdir. Düzenli olarak uyguladığımız Müşteri Memnuniyeti Anketleri ile hizmet kalitemizi ölçer ve daima mükemmeli hedefleriz.

İZLENEBİLİR GIDA POLİTİKASI

Sunduğumuz tüm gıdalar, tedarikten servise kadar her aşamada kalite departmanımız tarafından denetimden geçer. Kalite ve gıda güvenliği politikalarımız ile gıda üretiminde sıfır riski amaçlıyoruz.

TEDARİKÇİLER İLE BİRLİKTE BÜYÜME

İhtiyaçlarımızı tedarikçilerimizle şeffaf olarak paylaşır, rekabete yer vermeden işbirliği içerisinde, birlikte büyürüz. 

Parıltım Yemek Tedarikçi İş Etiği Kuralları

TOPLUMA VE ÇEVREYE DUYARLILIK

Çevreci anlayışımız ile sürdürülebilir üretim ve tüketimi amaçlamaktayız. Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü yer alıyoruz.

RÜŞVET VE YOLSUZLUKLA MÜCADELE

Yolsuzluk eylemlerine sıfır tolerans göstermekteyiz ve şirket içerisindeki kontrol mekanizmaları ile sürekli denetimler gerçekleştirmekteyiz.

ÇALIŞANLARIMIZA SAYGI

Çalışanlarımıza karşı tüm yasal sorumluluklarımızı yerine getirmenin yanı sıra onların kişisel gelişimi için her türlü desteği sağlıyoruz. Kariyer planlamalarını, İnsan Kaynakları ekibimiz ile birlikte yapıyoruz.

31 Oca

PARILTIM NEWREST, GELENEKSEL EĞİTİM SEMPOZYUMUNDA

 

 

Parıltım Newr...

HABERİN DETAYLARI
31 Ara

PARILTIM NEWREST İYİ SENELER DİLER

Parıltım Newrest ailesi olarak yeni yılınız kut...

HABERİN DETAYLARI
3 Ara

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Özel Sektör Gönülleri Derne...

HABERİN DETAYLARI